You are my love - 1. díl

22. května 2012 v 18:07 | Adusss |  FanFiction
Tak přidávám první díl k YAML. Snad se vám bude aspoň trochu líbit.


Tak jo jsem osmnáctiletá, bláznivá, upovídaná (a já nevím co ještě) holka jménem Amy. Bydlím v Londýně, kde mám i svojí nejlepší kamarádku Debbie, díky které vznikl tento příběh
***
Jednoho dne mi Debbie volala, že má pro mě překvapení a že se musíme sejít. Sraz byl u kašny v parku. Co nejrychleji jsem vyrazila z domu a spěchala na domluvené místo. Když jsem přišla, Debb seděla na kašně a usmívala se jako měsíček na hnoji.
"Tak co jsi mi to chtěla říct?"
"No táta sehnal dva lístky na koncert a já nemám s kým jít. Nechtěla by si jít ty?" podívala se na mě tím svým pohledem a já jí přikývla.
"Fajn a čí je to koncert?"
"No nevím jestli se ti to bude líbit, ale už nemůžeš couvnout. Je to One Direction." usmála se
Na to jsem nic neodpověděla, ale jak řekla nemůžu couvnout, už jsem jí to slíbila. Ale budu si muset o té skupině něco víc zjistit a poslechnout pár písniček. Sice mi o nich několikrát vyprávěla, ale já jí nevnímala.
"Dík" objala mě "Nezajdeme někam?"
"Za nic. Klidně můžeme, co třeba na zmrzku?"
"Ok." odsouhlasila můj návrh a šli jsme.
Byli jsme spolu venku až do večera a když se začalo stmívat vrátili jsme se domů. Hned jak jsem přišla, letěla jsem k notebooku. Na YouTube jsem vyhledala One Direction a hned mi vyjelo několik písniček. Dala jsem tam jednu, která se jmenovala What Makes You Beautiful, potom One Thing a nakonec Gotta Be You. Musela jsem uznat, že jsou fakt dobří a docela i pěkní. Nejvíc se mi asi líbil ten co se jmenoval Liam, ale všichni byli krásní. Už celkem chápu, proč po nich Debb tak šílí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fussi Fussi | E-mail | Web | 24. května 2012 v 17:48 | Reagovat

Jsem zvědavá jaký bude ten koncert :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama